Gamintojai
 
Draugai
Valiuta
 
Krepšelis
Prekių nėra
 

Pirkimas, pristatymas, grąžinimas

PIRKIMAS

  Žemiau išdėstyti apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje www.stalozaidimas.lt etapai:

1. Prisijungimas arba registracija;
2. Žaidimo pasirinkimas;
3. Pristatymo būdo pasirinkimas;
4. Mokėjimo būdo pasirinkimas;
5. Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas;

6. Užsakymo siuntimas ir gavimas.

1. Norėdami nusipirkti žaidimą, prisijunkite prie sistemos arba sukurkite paskyrą, jeigu esate naujas vartotojas.

Registracija mūsų parduotuvėje jokiu būdu neįpareigoja Jūsų pirkti, o suteikia papildomas galimybes tvarkyti savo paskyrą.

2. Norėdami nusipirkti tam tikrą žaidimą, jo aprašymo puslapyje įrašykite norimą kiekį ir paspauskite "Įdėti į krepšelį" - žaidimas pateks į Jūsų asmeninį krepšelį, kurio turinį visuomet matysite tinklalapio dešinėje.
Norėdami patekti į savo krepšelį, paspauskite "Krepšelis" pagrindiniame meniu. Čia matysite žaidimus, kuriuos pasirinkote, tarpinę pirkinio sumą, galėsite trinti įrašus, koreguoti kiekius. Atlikę bet kokius koregavimus, būtinai paspauskite "Atnaujinti", o norėdami sugrįžti į žaidimų katalogą, paspauskite "Tęsti pirkimą".Galutinai suformavę savo pirkinių krepšelį, paspauskite "Pirkti".

3. Pateksite į formą "Pristatymo informacija". Čia matysite pristatymo adresą, kurį įvedėte prisiregistravę. Jeigu norite, kad žaidimai būtų pristatyti kitu adresu, paspauskite "Keisti adresą" ir užpildykite atitinkamą formą. Toliau pasirinkite pristatymo būdą "Pristatymas per kurjerius" ir paspauskite "Tęsti". Žaidimų pristatymas Lietuvoje kainuoja 2.31 Eur, išskyrus pristatymą į Neringos savivaldybę. Jeigu bendra užsakymo suma viršyja 46.33 Eur, žaidimus pristatysime nemokamai (negalioja pristatymui į Neringos savivaldybę).

4. Toliau pasirinksite Jums priimtiną mokėjimo būdą:
a) PaySera 
b) PayPal;
(susisiekite atskirai)
c) Banko pavedimas/elektroninė bankininkystė;

 

 Pasirinkę mokėjimo būdus "a", "b" arba "d" ir patvirtinę užsakymą, būsite nukreipti atitinkamai į www.paysera.lt, www.paypal.com ar www.skrill.com, kur galėsite prisijungti prie savo pasirinkto banko arba mokėjimo sistemos sąskaitos ir apmokėti užsakymą. Pasirinkę mokėjimo būdą "c", galėsite rezervuoti norimus žaidimus ir atlikti mokėjimą pagal nurodytus rekvizitus vėliau Jums priimtinu būdu. Žaidimų rezervacija galios 2 darbo dienas.

 

! Būtinai susipažinkite su elektroninės parduotuvės www.stalozaidimas.lt taisyklėmis ir šalia uždėkite varnelę, po to paspauskite "Tęsti".

5. Valio -Jūsų užsakymas yra priimtas!

PRISTATYMAS

Gavus apmokėjimą, DPD kurjerių tarnyba pristatys Jūsų užsakymą per dvi darbo dienas. Pristatoma Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.00 val.

GRĄŽINIMAI

Stalo žaidimai nėra grąžinami remiantis LR Ūkio ministro įsakymo 2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo"


Jeigu turite klausimų, rašykite mums adresu info@stalozaidimas.lt arba skambinkite telefonu +370 636 56012.