Gamintojai
 
Mūsų draugai
Valiuta
 
Krepšelis
Prekių nėra
 
Bestseleriai
Saboteur Saboteur
8.69Eur
Jungle Speed Jungle Speed
16.79Eur
Carcassonne Carcassonne
19.85Eur
Citadels Citadels
22.82Eur 18.99Eur
 

D.U.K

 D.U.K. yra dažniausiai užduodami klausimai. Šiame skyrelyje atsakysiu į dažniausiai pasitaikančius klausimus. Jei nerandate rūpimo atsakymo čia, maloniai prašome užduoti jį "Kontaktų" skiltyje nurodytomis priemonėmis.


 Dažniausiai užduodami klausimai:

   1. Kaip galima prisiregistruoti? – Prisiregistruoti galite parpaudę mygtuką „Prisijungti“ pagrindiniame meniu ir užpildę paprastą registracijos anketą.

    2. Kaip greitai surasti norimą žaidimą? - Galite įvesti norimo žaidimo pavadinimą arba pavadinimo fragmentą paieškos langelyje tinklalapio viršuje. Jeigu norite atlikti paiešką pagal žodį, uždėkite varnelę prie „Įeškoti prekių aprašymuose“.

    3. Kokių gamintojų žaidimus turite? – Gamintojų sąrašą surasite tinklapio kairėje. Galite išsirinkti konkretų gamintoją ir pamatysite visus jo žaidimus.

   4. Kaip galiu apsipirkti jūsų parduotuvėje? – Norėdami apsipirkti elektroninėje parduotuvėje, turėtumėte užsiregistruoti ar prisijungti, jeigu jau esate registruotas vartotojas. Išsirinkę žaidimą ir įvedę reikiamą kiekį, spauskite „Įdėti į krepšelį“ – žaidimas atsidurs jūsų asmeniniame krepšelyje.

   5. Kaip greitai būsiu užregistruotas? – Kai užpildysite registracijos anketą ir ją patvirtinsite, į savo el. pašto dežutę gausite registracijos patvirtinimą – tai turėtų užtrukti kelias minutes. Gavę patvirtinimą, galėsite iš karto apsipirkti, rašyti atsiliepimus ir naudotis kitomis paslaugomis.

   6. Kiek kainuoja žaidimų pristatymas? – Žaidimų pristatymas Lietuvoje kainuoja 2,31 EUR, išskyrus pristatymą į Neringos savivaldybę. Jeigu bendra užsakymo suma viršyja 46,34 EUR, žaidimus pristatysime nemokamai (išskyrus pristatymą į Neringos savivaldybę).

   7. Kada ir per kiek laiko pristatomi žaidimai? – Kurjerių tarnyba Jūsų nupirktus žaidimus pristatys Jūsu nurodytu adresu darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

   8. Kokiais būdais galiu sumokėti už žaidimus? – Apmokėjimą galite atlikti šiais būdais :

I. Elektroninė bankininkystė: Tiesiog padarykite užsakymą, patvirtinkite jį ir gausite elektroniniu paštu informaciją apie banko rekvizitus. Mokėjimą galite atlikti per elektroninę bankininkystę arba bet kokiu kitu Jums patogiu būdu.
II. PayPal:  
(susisiekite atskirai).
III. Paysera:  <

   9. Kokiu būdu galiu gauti informaciją apie naujienas, akcijas? – Rekomenduoju prisijungti prie Facebook paskyros 
Stalozaidimas.lt.


    10. Kokia informacija saugoma mano asmeninėje sąskaitoje? – Ten saugoma informacija apie Jūsų vardą, pavardę, registracijos adresą, pristatymo adresą. Taip pat ten galite peržiūrėti savo užsakymų istoriją.