Gamintojai
 
Draugai
Valiuta
 
Krepšelis
Prekių nėra
 

D.U.K

 D.U.K. yra dažniausiai užduodami klausimai. Šiame skyrelyje atsakysiu į dažniausiai pasitaikančius klausimus. Jei nerandate rūpimo atsakymo čia, maloniai prašome užduoti jį "Kontaktų" skiltyje nurodytomis priemonėmis.


 Dažniausiai užduodami klausimai:

   1. Kaip galima prisiregistruoti? – Prisiregistruoti galite parpaudę mygtuką „Prisijungti“ pagrindiniame meniu ir užpildę paprastą registracijos anketą.

    2. Kaip greitai surasti norimą žaidimą? - Galite įvesti norimo žaidimo pavadinimą arba pavadinimo fragmentą paieškos langelyje tinklalapio viršuje. Jeigu norite atlikti paiešką pagal žodį, uždėkite varnelę prie „Įeškoti prekių aprašymuose“.

    3. Kokių gamintojų žaidimus turite? – Gamintojų sąrašą surasite tinklapio kairėje. Galite išsirinkti konkretų gamintoją ir pamatysite visus jo žaidimus.

   4. Kaip galiu apsipirkti jūsų parduotuvėje? – Norėdami apsipirkti elektroninėje parduotuvėje, turėtumėte užsiregistruoti ar prisijungti, jeigu jau esate registruotas vartotojas. Išsirinkę žaidimą ir įvedę reikiamą kiekį, spauskite „Įdėti į krepšelį“ – žaidimas atsidurs jūsų asmeniniame krepšelyje.

   5. Kaip greitai būsiu užregistruotas? – Kai užpildysite registracijos anketą ir ją patvirtinsite, į savo el. pašto dežutę gausite registracijos patvirtinimą – tai turėtų užtrukti kelias minutes. Gavę patvirtinimą, galėsite iš karto apsipirkti, rašyti atsiliepimus ir naudotis kitomis paslaugomis.

   6. Kiek kainuoja žaidimų pristatymas? – Žaidimų pristatymas Lietuvoje kainuoja 2,31 EUR, išskyrus pristatymą į Neringos savivaldybę. Jeigu bendra užsakymo suma viršyja 46,34 EUR, žaidimus pristatysime nemokamai (išskyrus pristatymą į Neringos savivaldybę).

   7. Kada ir per kiek laiko pristatomi žaidimai? – Kurjerių tarnyba Jūsų nupirktus žaidimus pristatys Jūsu nurodytu adresu darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

   8. Kokiais būdais galiu sumokėti už žaidimus? – Apmokėjimą galite atlikti šiais būdais :

I. Elektroninė bankininkystė: Tiesiog padarykite užsakymą, patvirtinkite jį ir gausite elektroniniu paštu informaciją apie banko rekvizitus. Mokėjimą galite atlikti per elektroninę bankininkystę arba bet kokiu kitu Jums patogiu būdu.
II. PayPal:  
(susisiekite atskirai).
III. Paysera:  <

   9. Kokiu būdu galiu gauti informaciją apie naujienas, akcijas? – Rekomenduoju prisijungti prie Facebook paskyros 
Stalozaidimas.lt.


    10. Kokia informacija saugoma mano asmeninėje sąskaitoje? – Ten saugoma informacija apie Jūsų vardą, pavardę, registracijos adresą, pristatymo adresą. Taip pat ten galite peržiūrėti savo užsakymų istoriją.