Gamintojai
 
Draugai
Valiuta
 
Krepšelis
Prekių nėra
 

Apie mus

Sveiki atvykę į stalo žaidimų parduotuvę internete Stalozaidimas.lt!

Šios parduotuvės atsiradimo istorija paprasta: kadaise dirbau užsienio leidėjui su kuriuo teko būti keliose stambiose stalo žaidimų parodose. Tai man buvo lyg naujo pasaulio atradimas - tiek naujų dalykų pamačiau.

Vėliau supratau, kad trokštu kažkokiu būdu bent mažą dalį to pasaulio atvežti į Lietuvą. Taip 2009 metais gimė Stalozaidimas.lt ir nuo to momento vis dar galiu pasiūlyti Jums tai, kas pagerina nuotaiką, suburia draugus kartu, padėda lavintį protą, įžvalgą, kalbėjimo meną.

Nors čia ne Oskarų įteikimo ceremonija), bet dėkoju visiems savo pirkėjams - Jūsų dėka parduotuvė gyvuoja ir aš turiu galimybę atvežti į Lietuvą naujienas!

Ką galite surasti šioje parduotuvėje: apdovanojimus pelniusius ir dar negirdėtus stalo žaidimus; strateginius, kooperacinius, finansinius, vaidmenų, fantastinius, kortų, loginius, vaikų; keliolikos minučių ir kelių valandų trukmės; žaidimus didelei kompanijai ir dviems žmonėms. 

Jeigu nerandate trokštamo žaidimo, parašykite arba paskambinkite - atvešiu specialiai Jums!

Informaciją apie naujus žaidimus, sandėlio papildymus, akcijas talpinu Facebook paskyroje, prie kurios ir kviečiu prisijungti: www.facebook.com/stalozaidimai

Jeigu turite klausimų, pageidavimų, pasiūlymų arba pastabų (kokios jos bebūtų), rašykite man į info@stalozaidimas.lt arba skambinkite telefonu +370 636 56012.

Su geriausiais linkėjimais,

Viktorija Rakčėjėva
Indiv. veiklos pažymėjimo Nr. (4.65)-332-269
PVM kodas: LT100005858417
A/s: LT447300010105536913, AB Swedbank
B/k: 73000